Здоров’я і спорт

 • Мінеральні води

  Ерней Лаз - це екологічно чисті території і оздоровчі природні умови. Гірське повітря і мінеральні води створюють прекрасні умови для зміцнення здоров'я. Головним лікувальним чинником нашого курорту є вуглекислі гідрокарбонатні або гідрокарбонатно-хлоридні натрієві мінеральні води, цінні в лікувальному відношенні.

  photo
  photo
 • Спортивний майданчик і спортзал

  Спорт і активні ігри - обов'язкова складова активного відпочинку. Ерней Лаз пропонує вам не тільки тренажерний зал і майданчик на свіжому повітрі, але і настільний теніс, волейбол і великий теніс.

  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
 • Басейн

  У нашому комплексі є і відкритий басейн з прісною водою, який вабить своєю прохолодою в жаркий літній день. Тут ви зможете поплавати або просто позасмагати на шезлонгах.

  photo photo
  photo
  photo
  photo
  photo
 • Баня

  Розслабитися, відчути цілковитий комфорт і поправити загальне самопочуття, знайти легкість в тілі можна в російській лазні готелю, яка розрахована на 6-10 осіб.

  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
 • Лижний спорт

  Пропонуємо захоплюючий зимовий відпочинок! До ваших послуг: гірськолижний витяг 250 м., 100% штучне засніження, кваліфікована школа інструкторів, прокат гірськолижного спорядження, трансфер на інші гірськолижні бази.

  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo

Залишити заявку

Заповніть поля та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Забронювати

Заповніть поля та наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб уточнити наявність номера

Очистити форму