Дозвілля

Дорослим

 • Більярд

  Більярд - гра захоплююча, у вищій мірі динамічна і красива Це чудовий і незрівнянний спосіб проведення дозвілля. У ньому немає обмежень за віком, статтю та майстерністю. Ніде і ні в чому так не проявляється людський характер, як за більярдним столом - вираз Л. М. Толстого. Ми пропонуємо два столи: 12 футів (російський) і 8 футів (американка)

  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
 • Зони барбекю

  Часто для людей відпочинок повинен бути з шашликом. Кожна сім'я володіє своїми традиціями і секретами маринування м'яса. І ми надамо Вам можливість приготувати довгоочікуваний шашлик самостійно. Для цього у нас на території є зони барбекю з альтанками та мангалами.

  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
 • Мінібібліотека

  Ви можете залишитися в готелі, загорнувшись у плед і випити свій улюблений гарячий напій. Досить лише взяти з полиці книгу, яку ви давно хотіли прочитати, але все відкладали. Читати варто саме книгу в палітурці, а не електронну книгу. Читання - кращий вибір проведення дозвілля в будь-яку пору року. І ми надамо Вам таку можливість. У нашому готелі є мінібіліотека, де зібрані книги на будь-який смак.

  photo
  photo
  photo
  photo
 • Екскурсійні програми

  А якщо Вам цікава історія нашого краю, пропонуємо поїхати на одну з екскурсій по Закарпаттю. Досвідчені екскурсоводи покажуть найкрасивіші гірські схили, водоспади, озера; розкажуть про церкви і замки, познайомлять з мистецтвом лозоплетіння, сироваріння та виноробства.

  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo

Дітям

 • Дитяча кімната

  Спеціально для дітей різного віку на території комплексу працює дитяча ігрова кімната. Тут зібрані настільні ігри, розмальовки, спортивні тренажери, іграшки для сюжетно-рольових ігор. Дитяча кімната продумана так, щоб кожна дитина знайшла тут заняття до душі. Чи любить ваш син або донька грати окремо або віддає перевагу спілкуванню - тут всі знайдуть затишне місце, щоб не заважати іншим.

  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
 • Дитячий майданчик

  Одне з головних завдань дитячого майданчика - це фізичний розвиток дитини: розвиток сили, спритності, координації рухів, витривалості і т.ін. Крім задоволення потреби дитини в фізичній активності, на дитячому майданчику формуються навички комунікативного спілкування. А якщо поєднати це зі свіжим повітрям Шаяна, користь дитячого майданчика складно оцінити.

  photo
  photo
  photo
  photo
 • Батут

  Батут - це і розвага, і справжнісінька спортивно-оздоровча гра. Ви можете спокійно займатися своїми справами, поки Ваш малюк буде випліскувати накопичену енергію не на небезпечні для здоров'я заняття, а на корисні стрибки на безпечному тренажері. А в нашому комплексі ця послуга абсолютно безкоштовна.

  photo
  photo
  photo
 • Мінізоопарк

  Що може бути цікавіше для дитини, ніж спілкування з тваринами? Є в нас в комплексі куточок, де добротою і позитивною енергією заряджати тільки діти, а й дорослі. Мова про Мінізоопарк, де живуть горді чорні лебеді, полохливі косулі і флегматичний поні.

  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo

Залишити заявку

Заповніть поля та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Забронювати

Заповніть поля та наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб уточнити наявність номера

Очистити форму